OLD SUPERBIKE OWNER ( 82 - 92 )
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz

nan_gpz11
tabor_gpz
6 posters

Go down

salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz Empty salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz

Post by tabor_gpz Thu Oct 11, 2012 7:56 am

salam kepada semua forumer...

da lame folo forum nih, selepas terjebak dengan gpz500, sembang2 kat sini sangat seronok..
masih lagi bertatih dengan janda orang punye da siap kad kawin bulan lepas..
sedang belajar memahami selok belok perangai kuda nih... al maklumlaa wear n tear banyak nak kene tgk..

sy harap kat sini boleh share banyak ilmu/dig ilmu untuk GPZ saya.. thread GPZ500 pun da lame tak bergerak tu.

salam semua.. rgds

tabor_gpz

Back to top Go down

salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz Empty Re: salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz

Post by nan_gpz11 Thu Oct 11, 2012 8:24 am

Salam..slamt dtg..selamat berforem..hehe2..kita org open..apa2 bole tanya disini..dulu bro jimf yang pakai jentera nie.. Very Happy
nan_gpz11
nan_gpz11
Admin

Back to top Go down

salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz Empty Re: salam perkenalan, ice breaking dgn saya... tabor_gpz

Post by tabor_gpz Thu Oct 11, 2012 8:30 am

tq abg nan... walopun tak pernah bersua, tapi bernah bertegur sapa dalam tepon... heheh..

insyaAllah sampai masa bersua nnti... nak jugak suh abg nan tgk2 kan moto saya tu.. bagi advise ape yg patut..

tabor_gpz

Back to top Go down

Post by nan_gpz11 Thu Oct 11, 2012 9:03 am

Hahaha2..tgk sapa2..pun bole tgk....,minggu lepas ada sebiji masuk wad pokok manggis..,dah keluar dah..amin punya warna merah hati..bole la hubungi dia...0133419244..haha2.. Very Happy
nan_gpz11
nan_gpz11
Admin

Back to top Go down

Post by faizul_11 Thu Oct 11, 2012 9:32 am

Selamat datang..

mari sembang2.. tapi jangan sembang2 je la.. ride kena mau ikut jugak sekali sekala.. Very Happy Very Happy Very Happy
faizul_11
faizul_11

Back to top Go down

Post by tabor_gpz Thu Oct 11, 2012 1:48 pm

insyaALLAH andainye sampai masa ride ada kelapangan... n muto pun dalam keadaan yang memuaskan....

btw masa amek moto dari johor ritu tersadai jap 3 jam kat hentian seremban. pengalaman pertama yg mendebarkan...

sekarang dok belek2 moto ape lagi nak kene wat bagi nampak ok lagi..

tabor_gpz

Back to top Go down

Post by zr11 Thu Oct 11, 2012 2:00 pm

selamat datang & selamat berforum.. Very Happy

zr11

Back to top Go down

Post by nan_gpz11 Thu Oct 11, 2012 4:12 pm

Ooo..bro kawan shahrol zx11 pulut kuning..tuu yee....?huhu2..
nan_gpz11
nan_gpz11
Admin

Back to top Go down

Post by faizul_11 Thu Oct 11, 2012 4:33 pm

ye la.. ni sharul punya kawan ni.. tahun depan kita ride ke Temerloh. makan ikan keli salai... Rolling Eyes
faizul_11
faizul_11

Back to top Go down

Post by nan_gpz11 Thu Oct 11, 2012 5:04 pm

Ada berani ka...?mau pegi..... Shocked
nan_gpz11
nan_gpz11
Admin

Back to top Go down

Post by tabor_gpz Thu Oct 11, 2012 5:24 pm

hehe... naseb baik abg nan ingat... insyaALLAH temerloh layan ikan patin laa... tak sabar jugak sebenarnye nak g ride konvoy tp moto pun tak berape sehat sgt.. abg nan n shahrul_11 ade ok kot.. selamat sket hehe

tabor_gpz

Back to top Go down

Post by nan_gpz11 Thu Oct 11, 2012 5:44 pm

Shahrol zx11 pulut kuning..otak dia cukup cerdik....pernah kita ride g c highland pokok balak tumbang di tengah2 jln..kat situ ada puluh2 org bermotosikal terkandas dlm perjalanan..tiba tiba dia hilang masuk hutan...,last2 dia kata boleh!!!..apa yang boleh..saya pun xfaham..terus di bwk lagenda 110,..masuk semak..dia buat laluan badak!..usaha dia berjaya ..kami suma selamat..semuanya..dgn itu jugak..puluh2..motosikal terselamat dari tergendala dlm perjalananan...termasuk org asli pun guna laluan badak yang shahrol buat tadi...hebat!!.. Very Happy
nan_gpz11
nan_gpz11
Admin

Back to top Go down

Post by quicksilver Fri Oct 12, 2012 9:25 am

nan_gpz11 wrote:Hahaha2..tgk sapa2..pun bole tgk....,minggu lepas ada sebiji masuk wad pokok manggis..,dah keluar dah..amin punya warna merah hati..bole la hubungi dia...0133419244..haha2.. Very Happy

salam.. patut tersedak.. rupenyer name disebut..
moto dah ok tinggal nak uruskan monoshock/unitrak dia jer.. tq dr nan.
selamat dtg tabor.. sya kat sni pon suke skodeng jer..
ada masa nanti nak join ride juge..
quicksilver
quicksilver

Back to top Go down

Post by nan_gpz11 Fri Oct 12, 2012 9:35 am

Haaa..joint pun..haha2...bro tabor,ini sepupu dah timbul..haha2...ok ye alhamdulilah..mono xapa pelan2 kayuh..jumpa nanti kasitau...tanya la kwn2 dulu..kot2 bole di baiki..dah jimat belanja.. Very Happy
nan_gpz11
nan_gpz11
Admin

Back to top Go down

Post by tabor_gpz Fri Oct 12, 2012 5:38 pm

Yea... Ade gak geng buley usha moto... Bro quicksilver dok area mana? Sy kat kg melayu subang...

tabor_gpz

Back to top Go down

Post by zulvoyager Tue Oct 16, 2012 6:59 pm

selamat dtg gpz5 dok kg melayu subang kat situ ader kita punya org kuat bro sukk dengan moto besinyer boleh gak rujuk kat dia....... Very Happy Very Happy
zulvoyager
zulvoyager

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics